NĚCO O FIRMĚ

Minulost:

Úplně na začátku byl jen nenápadný kuchtík – Ryszard Niewdana- ctižádostívý a tvrdohlavý človíček, který chtěl žít a pracovat naplno. Jako kuchař prošel několika podniky od obyčejných vesnických hospůdek, až po nejluxusnější pražské restaurace a hotely. Pilně pracoval a vstřebavál do sebe zkušenosti až se v roce 2001 rozhodl, že bude svým vlastním pánem. Zde se tedy datuji začátky fungování firmy. Vždy se všechno točilo kolem jídla. Na třinecku působíme od roku 2003, provozovali jsme restauraci i bufety, až jsme si nakonec v roce 2007 objevili skulinku na trhu a specializovali se na rozvoz obědů lidem pracujícím ve firmách v našem regionu (takto vznikl název firmy “Jídlo do práce”). Postupem času jsme si upevňovali svou pozici na trhu a úspěšně čelili vznikající konkurenci, která se snažila napodobit náše služby.

Současnost:

Rok 2015 přináší do fungování firmy zásadní změny – rozvoz obědů omezujeme pouze pro vybrané firmy, podepisujeme nové, velké kontrakty a ukončujeme rozvoz obědů drobným odběratelům a jednotlivcům (tuto službu nyní nabízí několik třineckých restauraci). 
Obědy jíž dávno nejsou jedinou a hlavní činnosti firmy, významnou část práce tvoří Nýdecké korýtko a naších služeb můžete využit i v případě, že připravujete nějakou společenskou akci. Dovezeme Vám jídlo k Vám domů nebo třeba do Vaši oblibené hospůdky. Nebojíme se ani velkých akcí jako jsou různá shromáždění s velkým počtem lidí.

Budoucnost:

??????? to nikdo neví, …..každopádně budeme zde a budeme se snažit…… 

Pokud byste nás hledali – najdete nás v malebné vesničce Nýdek, pod horou Čantoryji.