NĚCO O FIRMĚ

Minulost:

Úplně na začátku byl jen nenápadný kuchtík – Ryszard Niewdana- ctižádostívý a tvrdohlavý človíček, který chtěl žít a pracovat naplno. Jako kuchař prošel několika podniky od obyčejných vesnických hospůdek, až po nejluxusnější pražské restaurace a hotely. Pilně pracoval a vstřebavál do sebe zkušenosti až se v roce 2001 rozhodl, že bude svým vlastním pánem. Zde se tedy datuji začátky fungování firmy. Vždy se všechno točilo kolem jídla. Na třinecku působíme od roku 2003, provozovali jsme restauraci i bufety, až jsme si nakonec v roce 2007 objevili skulinku na trhu a specializovali se na rozvoz obědů lidem pracujícím ve firmách v našem regionu (takto vznikl název firmy „Jídlo do práce“). Postupem času jsme si upevňovali svou pozici na trhu a úspěšně čelili vznikající konkurenci v rozvíjejícím se odvětví.

Současnost:

Rok 2015 přináší do fungování firmy zásadní změny – rozvoz obědů omezujeme pouze pro vybrané firmy, podepisujeme nové, velké kontrakty a ukončujeme rozvoz obědů drobným odběratelům a jednotlivcům (tuto službu začaly běžně nabízet restaurace). 
Obědy jíž dávno nejsou jedinou a hlavní činnosti firmy, významnou část práce tvoří Nýdecké korýtko a naších služeb můžete využit i v případě, že připravujete nějakou společenskou akci. Dovezeme Vám jídlo k Vám domů nebo třeba do Vaši oblibené hospůdky. Nebojíme se ani velkých akcí jako jsou různá shromáždění s velkým počtem lidí.

V roce 2010 jsme oslavili 10 let od prvního prodaného korýtka. Tento produkt se těší velké oblibě a je velmi žádáný. Po našem vzoru se region doslova zahltil různýmí výrobci masových korýtek, a doslova změnil způsob pořádání oslav v našich domácnostech. Počet námi prodaných korýtek se pohybuje v desítkách tisíců a zájem neupadá, proto tuto oblast nyní považujeme za hlavní. Přesto si pořád držíme své stálé obědové zákazníky v počtu cca 400 osob denně.

Budoucnost:

Kdo ví ??? … co nám ještě přinese???, …..každopádně práce s jídlem nás baví a tak tady budeme a budeme se snažit abyste byli spokojení……